Gebze Su Yalıtımı en son teknoloji ile geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve izolasyon işleri ile bölgemizde 18 yıllık tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ön planda turarak hizmet vermekteyiz. Firmamız Gebze su izolasyonu konusunda yılların vermiş olduğu bilgi birikim tecrübe ile girdiği her projede iş veren tarafından takdir ve beğeni kazanmıştır. 

Firmamız yaptığı işlere 10 yıl garanti vermektedir. Gebze bölgesinde ücretsiz keşif ve yerinde ölçüm vermektedir. Ucuz maliyet, ucuz yalıtım firmamız tarafından verilmektedir. Su sizin için sadece problem olmaktan çıkmakla beraber aynı sorunu yaşamamanız için kesin çözüm sağlamaktayız.

Gebze Su Yalıtımı Özelikleri: 

- Bütün yatay ve dikey yüzeylerde temel mahsen ve bodrum duvarlarının uygulanması.

- Mutfak banyo, taras, çatı, duvar ve zeminlerin pozitif yalıtımlarında beton sıva ve şap üstü yalıtımlarında kesin çözüm sunmamız.

- Gebze epoksi zemin kaplama, beton, şap, alfalt kaldırım taşı, tek bileşenli, renkli ve şeffaf olarakta üretilebilen epoksi ve poliüretan esaslı zemin kaplamalarında kesin çözüm sunulması.

- Müşterilerimizin bizlere 7/24 kesintisiz ulaşım sağlaması

- Atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf veya renkli olarak üretilebilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtım malzemelerinde hizmet vermemiz.

- Gebze su yaltım ve izolasyon işlerinde alanında uzman personellerimizin bulunması.

- Osmangazi Köprüsü'nde projemizi tamamlayarak Gebze firması olarak sorunsuz ve gününde teslim yapılması.

- 10 yıllık firma garantimiz sayesinde müşterilerimize güven sağlamamız.